Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CHAMPAGNE STORIES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

CHAMPAGNE STORIES S.R.L. (CUI 39256439) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2023005074401 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al băuturilor (cod CAEN 4634). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 885 RON și un profit net de 2.769 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 99,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
39256439
Nr. ORC
J2023005074401
EUID
ROONRC.J2023005074401
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Drm. Stegarului 151-153, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
885 RON
2025▼ 99,6%
Rezultat net
2.769 RON
2025▼ 96,9%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (9) · 6 diviziuni
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 885 2.769 7.043 — 20.420 13.377 —
2024 204.988 89.544 33.365 — 123.109 89.744 1
2023 282.310 201.502 39.444 18.277 221.519 200.352 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
34,49% (2024: 27,1%)
Datorii / Total active (total active: 20.420 RON)
Solvabilitate generală
2,9 (2024: 3,69)
Total active / Datorii (total active: 20.420 RON)
Autonomie financiară
65,51% (2024: 72,9%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 20.420 RON)
Rentabilitate active (ROA)
13,56% (2024: 72,74%)
Profit net / Total active (total active: 20.420 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
20,7% (2024: 99,78%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2024: 43,68%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CHAMPAGNE STORIES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BATALĂ VLAD (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025