Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SOURCE VAM S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

SOURCE VAM S.R.L. (CUI 39359760) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018006892404 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 100.040 RON, un profit net de 47.646 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 4,8 ori mai mare decât în 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39359760
Nr. ORC
J2018006892404
EUID
ROONRC.J2018006892404
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ghimpaţi 17, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
100.040 RON
2022▲ 379,8%
Rezultat net
47.646 RON
2022
Angajați
1
2022▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
4321 Lucrări de instalații electrice

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4791 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 5819 Alte activități de editare
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -702 0 — 7.134 7.134 —
2024 — -126 0 — 7.836 7.836 —
2023 — 0 59.172 — 67.134 7.962 —
2022 100.040 47.646 59.172 — 67.134 7.962 1
2021 20.850 -39.096 40.160 — 476 -39.684 2
2020 — 0 447 — -141 -588 —
2019 — -30 446 — -142 -588 —
2018 — -758 416 — -142 -558 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
88,14%
Datorii / Total active (total active: 67.134 RON)
Solvabilitate generală
1,13 (2021: 0,01)
Total active / Datorii (total active: 67.134 RON)
Autonomie financiară
11,86%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 67.134 RON)
Rentabilitate active (ROA)
70,97%
Profit net / Total active (total active: 67.134 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
598,42%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
47,63% (2021: -187,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SOURCE VAM S.R.L.

Reprezentantul firmei este: LEFTER-VLADU ANA-MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022