Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SENIC TASTES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

SENIC TASTES S.R.L. (CUI 39383831) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J29/1068/2018 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Fabricarea de mâncăruri preparate (cod CAEN 1085). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 62.025 RON, un profit net de 9.639 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 73,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39383831
Nr. ORC
J29/1068/2018
EUID
ROONRC.J29/1068/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Buzăului 1, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
62.025 RON
2024▼ 73,1%
Rezultat net
9.639 RON
2024
Angajați
1
2024▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
1085 Fabricarea de mâncăruri preparate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5610 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -11.049 49.339 1.272 2.485 -45.582 —
2024 62.025 9.639 39.683 1.272 3.878 -34.533 1
2023 230.519 -87.673 76.117 2.906 58.765 -44.208 2
2022 370.514 13.169 116.919 53.589 212.157 119.065 4
2021 345.175 72.396 91.414 99.837 217.236 105.896 4
2020 282.739 48.085 212.362 149.119 96.744 33.501 5
2019 — -14.712 167.243 122 152.536 -14.585 —
2018 — -73 222 122 227 127 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
770,54% (2023: 123,42%)
Datorii / Total active (total active: 5.150 RON)
Solvabilitate generală
0,13 (2023: 0,81)
Total active / Datorii (total active: 5.150 RON)
Autonomie financiară
-670,54% (2023: -71,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.150 RON)
Rentabilitate active (ROA)
187,17% (2023: -142,16%)
Profit net / Total active (total active: 5.150 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
15,54% (2023: -38,03%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SENIC TASTES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NICULESCU SEBASTIAN TUDOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024