Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MONTY FITNESS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

MONTY FITNESS S.R.L. (CUI 39386366) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000483303 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Activități ale centrelor de fitness (cod CAEN 9313). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.480 RON și un profit net de 1.327 RON. Cifra de afaceri e de 4,5 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39386366
Nr. ORC
J2018000483303
EUID
ROONRC.J2018000483303
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Neculce 6, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.480 RON
2025▲ 351,2%
Rezultat net
1.327 RON
2025▲ 2.848,9%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9313 Activități ale centrelor de fitness
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9313 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.480 1.327 8.811 — 2.584 -6.227 —
2024 328 45 9.955 — 2.401 -7.554 —
2023 436 366 11.446 — 3.848 -7.598 —
2022 — 0 11.376 — 3.412 -7.964 —
2021 — 0 11.376 — 3.412 -7.964 —
2020 — 0 11.376 — 3.412 -7.964 —
2019 6.935 1.565 14.538 — 6.574 -7.964 —
2018 21.153 -9.729 13.393 — 1.489 -9.529 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
340,98% (2024: 414,62%)
Datorii / Total active (total active: 2.584 RON)
Solvabilitate generală
0,29 (2024: 0,24)
Total active / Datorii (total active: 2.584 RON)
Autonomie financiară
-240,98% (2024: -314,62%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.584 RON)
Rentabilitate active (ROA)
51,35% (2024: 1,87%)
Profit net / Total active (total active: 2.584 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
89,66%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MONTY FITNESS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SABO VALERICA DOINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
30.07.2026 Organ fiscal Unitatea Fiscală Municipală Carei Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare ANAF
30.07.2026 Cod CAEN principal 8551 9313 ANAF