Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUCEAFARUL COM PROD IMPEX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

LUCEAFARUL COM PROD IMPEX SRL (CUI 3941546) este înmatriculată din 1992 cu număr ORC J1992021243401 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 248.891 RON, un profit net de 3.329 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (-0,7%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
3941546
Nr. ORC
J1992021243401
EUID
ROONRC.J1992021243401
Înmatriculată
34 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Constantin Brâncoveanu 130-132, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
248.891 RON
2025▼ 0,7%
Rezultat net
3.329 RON
2025▼ 69,1%
Angajați
4
2025▼ 20,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9302 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 1998)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 248.891 3.329 83.923 34.654 18.106 -31.163 4
2024 250.646 10.769 92.995 34.875 23.628 -34.492 5
2023 260.741 14.662 99.517 34.875 19.381 -45.261 5
2022 237.267 27.314 108.056 34.875 13.258 -59.923 6
2021 190.434 -16.316 141.876 38.278 9.612 -93.986 6
2020 151.230 -2.144 127.951 38.278 4.499 -85.174 6
2019 202.064 8.062 141.357 47.483 18.409 -75.465 6
2018 185.622 -22.514 140.855 47.483 9.846 -83.526 6
2017 109.384 -26.871 118.105 47.483 9.610 -61.012 6
2016 101.286 -29.302 86.034 47.483 4.410 -34.141 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
159,07% (2024: 158,96%)
Datorii / Total active (total active: 52.760 RON)
Solvabilitate generală
0,63 (2024: 0,63)
Total active / Datorii (total active: 52.760 RON)
Autonomie financiară
-59,07% (2024: -58,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 52.760 RON)
Rentabilitate active (ROA)
6,31% (2024: 18,41%)
Profit net / Total active (total active: 52.760 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,34% (2024: 4,3%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUCEAFARUL COM PROD IMPEX SRL

Reprezentantul firmei este: ALECU FLORIN IONEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025