Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRUMPBEATS MUSIC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

TRUMPBEATS MUSIC S.R.L. (CUI 39473489) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018008281408 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9020. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 126.717 RON, un profit net de 2.308 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 34,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39473489
Nr. ORC
J2018008281408
EUID
ROONRC.J2018008281408
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Dealu Crişului 40-42, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
126.717 RON
2025▼ 34,3%
Rezultat net
2.308 RON
2025▼ 96,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea S · Diviziunea 90 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · 2 diviziuni
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
  • 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (5)
  • 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale
  • 9013 Alte activități de creație artistică
  • 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 126.717 2.308 34.176 22.860 56.920 45.604 1
2024 192.844 73.056 12.120 7.600 77.816 73.296 1
2023 139.249 38.888 8.697 7.629 40.196 39.128 1
2022 119.616 41.448 1.091 7.629 35.996 42.534 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
42,84% (2024: 14,19%)
Datorii / Total active (total active: 79.780 RON)
Solvabilitate generală
2,33 (2024: 7,05)
Total active / Datorii (total active: 79.780 RON)
Autonomie financiară
57,16% (2024: 85,81%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 79.780 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,89% (2024: 85,53%)
Profit net / Total active (total active: 79.780 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
5,06% (2024: 99,67%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,82% (2024: 37,88%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRUMPBEATS MUSIC S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CUNI PADRON HARVIS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025