Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANDRALLEN CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

ANDRALLEN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39495606) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J5/1465/2018 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 166.400 RON, un profit net de 58.792 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 6,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39495606
Nr. ORC
J5/1465/2018
EUID
ROONRC.J5/1465/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Transilvaniei 18, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
166.400 RON
2025▲ 6,6%
Rezultat net
58.792 RON
2025▲ 1,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (16) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (2)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 166.400 58.792 22.667 — 82.659 59.992 1
2024 156.100 57.814 6.815 — 66.172 59.357 1
2023 128.100 8.657 9.949 — 33.233 23.284 2
2022 118.900 22.835 7.333 — 32.830 25.497 2
2021 89.400 1.041 7.539 — 29.200 21.661 2
2020 112.500 13.805 6.300 — 26.920 20.620 2
2019 107.100 18.305 6.440 46 13.209 6.815 2
2018 — -12.490 11.988 137 361 -11.490 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
27,42% (2024: 10,3%)
Datorii / Total active (total active: 82.659 RON)
Solvabilitate generală
3,65 (2024: 9,71)
Total active / Datorii (total active: 82.659 RON)
Autonomie financiară
72,58% (2024: 89,7%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 82.659 RON)
Rentabilitate active (ROA)
71,13% (2024: 87,37%)
Profit net / Total active (total active: 82.659 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98% (2024: 97,4%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
35,33% (2024: 37,04%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANDRALLEN CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BERINDE CĂLIN-SORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
07.10.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF