Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MONTAJE TERMOPANE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

MONTAJE TERMOPANE S.R.L. (CUI 39528967) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018008939408 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 320.672 RON și un profit net de 31.966 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 111,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39528967
Nr. ORC
J2018008939408
EUID
ROONRC.J2018008939408
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Rămăşagului 3, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
320.672 RON
2025▲ 111,9%
Rezultat net
31.966 RON
2025▲ 182,5%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
  • 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
Diviziunea 22 · Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice (1)
  • 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 320.672 31.966 4.130 5.234 90.902 92.006 —
2024 151.334 11.316 719 2.600 130.082 131.963 1
2023 133.262 -3.653 0 3.413 135.712 139.125 1
2022 80.011 15.086 1.123 205 173.696 172.778 —
2021 169.419 36.300 1.254 205 158.741 157.692 1
2020 292.010 69.366 7.258 205 128.446 121.393 2
2019 196.532 2.341 8.539 205 60.326 51.992 2
2018 112.645 71.451 2.974 2.750 71.875 71.651 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,3% (2024: 0,54%)
Datorii / Total active (total active: 96.136 RON)
Solvabilitate generală
23,28
Total active / Datorii (total active: 96.136 RON)
Autonomie financiară
95,7% (2024: 99,46%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 96.136 RON)
Rentabilitate active (ROA)
33,25% (2024: 8,53%)
Profit net / Total active (total active: 96.136 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
34,74% (2024: 8,58%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,97% (2024: 7,48%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MONTAJE TERMOPANE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NIŢĂ OVIDIU CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025