Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STEELHUB SPORTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

STEELHUB SPORTS S.R.L. (CUI 39547829) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002812121 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (cod CAEN 7330). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 352.576 RON, un profit net de 31.903 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 26,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39547829
Nr. ORC
J2018002812121
EUID
ROONRC.J2018002812121
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Spicului 13, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
352.576 RON
2025▲ 26,9%
Rezultat net
31.903 RON
2025▼ 73,3%
Angajați
1
2025▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7330 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (6) · 5 diviziuni
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7414 Alte activități de design specializat
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025, fără 2019, 2020, 2021 și 2022. Surse: MFinanțe (2018, 2023) și ANAF (2024–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 352.576 31.903 82.284 41.723 259.138 218.577 1
2024 277.854 119.687 30.017 0 524.261 494.244 2
2023 272.683 170.452 12.557 — 560.434 547.877 1
2018 9.846 9.047 880 81 10.046 9.247 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
27,35% (2024: 5,73%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,66 (2024: 17,47)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
72,65% (2024: 94,27%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
10,6% (2024: 22,83%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
14,6% (2024: 24,22%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,05% (2024: 43,08%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STEELHUB SPORTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: OȚEL IOANA SIMONA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
08.08.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
08.08.2026 Data reactivării — 08.07.2026 ANAF
08.08.2026 Cod CAEN principal 7021 7330 ANAF