Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EVYMAT ROMCONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

EVYMAT ROMCONSTRUCT S.R.L. (CUI 39559432) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018001337290 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 138.639 RON, un profit net de 35.720 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 86,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39559432
Nr. ORC
J2018001337290
EUID
ROONRC.J2018001337290
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Patriei 27, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
138.639 RON
2025▲ 86,0%
Rezultat net
35.720 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9622 — Activități de tratament și înfrumusețare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 138.639 35.720 3.217 7.831 14.191 18.805 1
2024 74.539 -2.475 261.566 122 4.606 -256.838 1
2023 37.105 -71.144 257.001 122 2.516 -254.363 1
2022 32.008 -95.161 228.337 41.747 3.371 -183.219 1
2021 94.490 -100.577 181.550 91.697 1.795 -88.058 4
2020 34.970 7.006 79.571 141.647 15.243 12.519 4
2019 29.681 -38.933 224.499 191.597 38.415 5.513 1
2018 102.387 44.246 18.263 122 62.587 44.446 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
14,61% (2024: 5.532,28%)
Datorii / Total active (total active: 22.022 RON)
Solvabilitate generală
6,85 (2024: 0,02)
Total active / Datorii (total active: 22.022 RON)
Autonomie financiară
85,39% (2024: -5.432,28%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.022 RON)
Rentabilitate active (ROA)
162,2% (2024: -52,35%)
Profit net / Total active (total active: 22.022 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
189,95%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
25,76% (2024: -3,32%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EVYMAT ROMCONSTRUCT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: FLORESCU EVELINE-GEORGIANA (administrator), MATEI ION (administrator), MATEI DANIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025