Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STEEL ROMINSTAL ASCENSOR S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

STEEL ROMINSTAL ASCENSOR S.R.L. (CUI 39594162) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018009723400 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte lucrări de instalații pentru construcții (cod CAEN 4324). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 185.122 RON, un profit net de 19.468 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 2,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39594162
Nr. ORC
J2018009723400
EUID
ROONRC.J2018009723400
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Jilavei 89F-89G, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
185.122 RON
2025▼ 2,1%
Rezultat net
19.468 RON
2025▼ 2,1%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4324 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (22) · 4 diviziuni
  • 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
  • 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (5)
  • 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
  • 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
  • 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (2)
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (14)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 185.122 19.468 33.399 — 65.152 31.753 2
2024 189.125 19.892 12.248 — 74.829 62.841 2
2023 149.935 62.274 12.871 — 75.385 62.514 1
2022 282.814 122.157 33.009 — 155.406 122.397 1
2021 230.882 105.100 4.323 — 109.663 105.340 1
2020 194.204 53.889 11.777 — 65.906 54.129 1
2019 214.412 79.516 4.813 — 90.706 85.893 1
2018 21.566 6.177 2.650 437 8.590 6.377 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
51,26% (2024: 16,37%)
Datorii / Total active (total active: 65.152 RON)
Solvabilitate generală
1,95 (2024: 6,11)
Total active / Datorii (total active: 65.152 RON)
Autonomie financiară
48,74% (2024: 83,98%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 65.152 RON)
Rentabilitate active (ROA)
29,88% (2024: 26,58%)
Profit net / Total active (total active: 65.152 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
61,31% (2024: 31,65%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,52% (2024: 10,52%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STEEL ROMINSTAL ASCENSOR S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BOBLEA MIHAI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.07.2026 Cod CAEN principal 4329 4324 ANAF