Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FABRO CIMENT S.R.L.-D.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

FABRO CIMENT S.R.L.-D. (CUI 39614979) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J12/3074/2018 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos (cod CAEN 2369, nomenclatorul CAEN Rev.2).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39614979
Nr. ORC
J12/3074/2018
EUID
ROONRC.J12/3074/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Muncitorilor 16, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
Secțiunea C · Diviziunea 23 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (2369), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 2331 Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (2)
  • 2331 Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9103 Gestionarea monumentelor, clădirilor istorice și a altor obiective de interes turistic

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025, fără 2019. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 572 560 600 588 —
2024 0 0 572 560 600 588 —
2023 0 0 572 560 600 588 —
2022 0 0 572 560 600 588 0
2021 400 388 572 560 600 588 —
2020 0 0 560 560 200 200 0
2018 0 0 560 560 200 200 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
49,31% (2024: 49,31%)
Datorii / Total active (total active: 1.160 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 1.160 RON)
Autonomie financiară
50,69% (2024: 50,69%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.160 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 1.160 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FABRO CIMENT S.R.L.-D.

Reprezentantul firmei este: BUBURUZAN TUDOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025