Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VIVO PERFECT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

VIVO PERFECT S.R.L. (CUI 39671770) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018001984221 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 50.000 RON și un profit net de 47.812 RON. Cifra de afaceri e de 10,0 ori mai mare decât în 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39671770
Nr. ORC
J2018001984221
EUID
ROONRC.J2018001984221
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Păun 3, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
50.000 RON
2022▲ 900,0% față de 2020
Rezultat net
47.812 RON
2022▲ 1.043,3% față de 2020
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (24) · 6 diviziuni
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (4)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 0 — 259.995 259.995 —
2023 — -322 60 — 260.055 259.995 —
2022 50.000 47.812 0 — 260.317 260.317 —
2021 — -633 100 — 212.605 212.505 —
2020 5.000 4.182 0 — 213.138 213.138 —
2019 20.000 13.880 480 — 209.435 208.955 0
2018 200.000 194.875 0 — 195.075 195.075 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2020)
Grad de îndatorare
0% (2020: 0%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii
Autonomie financiară
100% (2020: 100%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
18,37% (2020: 1,96%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
18,37% (2020: 1,96%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
95,62% (2020: 83,64%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VIVO PERFECT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: RUSU BOGDAN-ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
01.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF