Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RB BAITS GRUP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

RB BAITS GRUP S.R.L. (CUI 39683820) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/10854/2018 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie (cod CAEN 1092). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.800 RON și un profit net de 546 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 91,3% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39683820
Nr. ORC
J40/10854/2018
EUID
ROONRC.J40/10854/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Valea Bujorului 2, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
1.800 RON
2019▼ 91,3%
Rezultat net
546 RON
2019▼ 94,8%
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
1092 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
1092 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
  • 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 65 — 7.660 7.595 —
2024 — -3.568 65 — 7.660 7.595 —
2023 — 0 0 — — 0 —
2022 — 0 65 — 11.228 11.163 —
2021 — 0 65 — 11.228 11.163 —
2020 — 0 65 — 11.228 11.163 —
2019 1.800 546 64 — 11.228 11.164 —
2018 20.620 10.418 619 — 11.237 10.618 —

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
0,57% (2018: 5,51%)
Datorii / Total active (total active: 11.228 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 11.228 RON)
Autonomie financiară
99,43% (2018: 94,49%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 11.228 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,86% (2018: 92,71%)
Profit net / Total active (total active: 11.228 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,89% (2018: 98,12%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
30,33% (2018: 50,52%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RB BAITS GRUP S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BADEA MATEI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019