Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BUILDING IMPROVEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

BUILDING IMPROVEMENT S.R.L. (CUI 39748806) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J12/3636/2018 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de ipsoserie (cod CAEN 4331). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 139.933 RON, un profit net de 68.511 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 45,3% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39748806
Nr. ORC
J12/3636/2018
EUID
ROONRC.J12/3636/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Donath 44, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
139.933 RON
2022▲ 45,3%
Rezultat net
68.511 RON
2022
Angajați
1
2022▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4331 Lucrări de ipsoserie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4331 Lucrări de ipsoserie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (10) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (6)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -320 2.511 1.015 88.963 87.467 —
2024 — -14.365 2.511 1.335 88.963 87.787 —
2023 — -1.570 49.676 2.905 148.924 102.153 —
2022 139.933 68.511 49.676 4.476 148.923 103.723 1
2021 96.327 -15.790 39.705 6.046 68.870 35.211 2
2020 184.200 62.218 84.832 7.616 128.217 51.001 2
2019 109.200 -44.526 30.215 — 18.998 -11.217 2
2018 74.535 33.309 6.784 — 40.093 33.309 2

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
32,38% (2021: 53%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,09 (2021: 1,89)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
67,62% (2021: 47%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
44,66% (2021: -21,08%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
66,05% (2021: -44,84%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
48,96% (2021: -16,39%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BUILDING IMPROVEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: KIRÁLY MIHAEL ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022