MC PROJECTORS ACCOUNTING S.R.L.
MC PROJECTORS ACCOUNTING S.R.L. (CUI 39802280) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018012278409 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020).
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 39802280
- Nr. ORC
- J2018012278409
- EUID
- ROONRC.J2018012278409
- Înmatriculată
- 8 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
În bilanțul pe 2022, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (7020), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018–2020, 2023–2025) și ANAF (2021–2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 728 | — | 30.640 | 29.912 | — |
| 2024 | — | 0 | 727 | — | 30.639 | 29.912 | — |
| 2023 | — | 0 | 727 | — | 30.639 | 29.912 | — |
| 2022 | 0 | 0 | 728 | 0 | 30.640 | 29.912 | 0 |
| 2021 | 15.371 | 15.312 | 728 | 0 | 30.640 | 29.912 | 0 |
| 2020 | 19.887 | 17.604 | 332 | — | 14.931 | 14.599 | — |
| 2019 | 1.896 | 113 | 3.016 | — | 1 | -3.015 | — |
| 2018 | — | -4.128 | 3.441 | — | 313 | -3.128 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2021)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MC PROJECTORS ACCOUNTING S.R.L.
Reprezentantul firmei este: SUCIU CAMELIA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 19.09.2026 | Data reactivării | — | 14.09.2026 | ANAF |
| 19.09.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Suspendată din 16.06.2026 | Reluare a activității din 11.08.2026 | ANAF |
| 19.09.2026 | Stare juridică | Suspendată | Reluare a activității | ANAF |
| 19.09.2026 | Data stării juridice | 16.06.2026 | 11.08.2026 | ANAF |
| 13.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 29.08.2018 | Suspendată din 16.06.2026 | ANAF |
| 13.08.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Suspendată | ANAF |
| 13.08.2026 | Data stării juridice | 29.08.2018 | 16.06.2026 | ANAF |
| 13.08.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare | ANAF |
| 13.08.2026 | Cod CAEN principal | 6920 | 7020 | ANAF |