Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SELENA&ESTETIC STUDIO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

SELENA&ESTETIC STUDIO S.R.L. (CUI 39811970) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002956355 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 512.422 RON, un profit net de 2.377 RON și un număr mediu de 5 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 26,0% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
39811970
Nr. ORC
J2018002956355
EUID
ROONRC.J2018002956355
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Cozia 86-88, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
512.422 RON
2024▲ 26,0%
Rezultat net
2.377 RON
2024▼ 95,1%
Angajați
5
2024▼ 28,6%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (9) · 6 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2024. Surse: MFinanțe (2020) și ANAF (2021–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 512.422 2.377 153.556 17.917 144.707 9.068 5
2023 406.757 48.939 104.285 9.502 101.473 6.690 7
2022 488.839 -56.152 136.331 9.502 84.581 -42.248 7
2021 447.940 22.954 116.503 9.502 153.084 46.083 6
2020 428.606 15.930 65.029 9.502 78.656 23.129 7

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
94,42% (2023: 93,97%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,06 (2023: 1,06)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
5,58% (2023: 6,03%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,46% (2023: 44,1%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
26,21% (2023: 731,52%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,46% (2023: 12,03%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SELENA&ESTETIC STUDIO S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BRĂDĂȚAN ANA MARIA (administrator), DĂNILĂ ANA-MARIA (administrator), JUREBIE-CREȚU STELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
10.09.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF