Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CAFFE TO GO 1882 S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

CAFFE TO GO 1882 S.R.L. (CUI 39819311) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018001400022 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (cod CAEN 4637). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 212.140 RON, un profit net de 4.532 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 47,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
39819311
Nr. ORC
J2018001400022
EUID
ROONRC.J2018001400022
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Aurel Vlaicu, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
212.140 RON
2024▲ 47,5%
Rezultat net
4.532 RON
2024▼ 29,2%
Angajați
1
2024

Activitate

CAEN principal
4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4637 — Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (17) · 7 diviziuni
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (3)
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
  • 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2024. Surse: MFinanțe (2020–2023) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 212.140 4.532 59.564 32.783 77.789 51.008 1
2023 143.823 6.401 48.447 52.460 42.463 46.476 —
2022 87.388 2.677 52.165 78.608 13.632 40.075 1
2021 88.850 17.723 6.497 36.531 7.364 37.398 1
2020 85.347 12.799 6.421 22.063 4.034 19.676 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
53,87% (2023: 51,04%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,86 (2023: 1,96)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
46,13% (2023: 48,96%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
4,1% (2023: 6,74%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
8,88% (2023: 13,77%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
2,14% (2023: 4,45%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CAFFE TO GO 1882 S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IUHASZ ATTILA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Cod CAEN principal 4799 4637 ANAF