Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INADAVA CONFIDENCE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

INADAVA CONFIDENCE S.R.L. (CUI 39822392) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J4/1315/2018 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.949 RON și un profit net de 4.729 RON. Cifra de afaceri e de 21,8 ori mai mare decât în 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39822392
Nr. ORC
J4/1315/2018
EUID
ROONRC.J4/1315/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Logofăt Tăutu 1, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
11.949 RON
2024▲ 2.084,5%
Rezultat net
4.729 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (23) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (3)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (5)
  • 6612 Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
  • 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
  • 6629 Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -614 879 777 35.637 35.535 —
2024 11.949 4.729 879 1.391 35.637 36.149 —
2023 547 -12.190 0 2.412 29.008 31.420 —
2022 23.482 6.756 278 5.006 38.882 43.610 —
2021 17.618 10.521 349 5.362 31.959 36.972 —
2020 37.519 23.205 745 8.676 23.365 31.296 0
2019 24.706 6.141 601 777 7.915 8.091 0
2018 3.108 1.750 1.087 666 2.371 1.950 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
2,37% (2023: 0%)
Datorii / Total active (total active: 37.028 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 37.028 RON)
Autonomie financiară
97,63% (2023: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 37.028 RON)
Rentabilitate active (ROA)
12,77% (2023: -38,8%)
Profit net / Total active (total active: 37.028 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
13,08% (2023: -38,8%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
39,58%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INADAVA CONFIDENCE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: AVĂDĂNI MARIUS-TEODOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024