Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PTP ENFORCEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

PTP ENFORCEMENT S.R.L. (CUI 39892428) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018013403400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 245.935 RON, un profit net de 62.291 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 12,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
39892428
Nr. ORC
J2018013403400
EUID
ROONRC.J2018013403400
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. Basarabia 90, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
245.935 RON
2025▼ 12,0%
Rezultat net
62.291 RON
2025▼ 65,0%
Angajați
2
2025▼ 33,3%

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4321 — Lucrări de instalații electrice). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (35) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 17 diviziuni
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 61 · Telecomunicații (3)
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
  • 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 245.935 62.291 88.768 — 357.196 268.428 2
2024 279.315 178.079 173.107 — 378.768 206.137 3
2023 352.623 924 64.691 — 92.273 28.058 3
2022 70.092 27.382 172.342 — 199.476 27.134 1
2021 — 0 0 — — 0 —
2020 — 0 1.000 100 652 -248 —
2019 — -200 1.000 100 652 -248 —
2018 — -248 1.000 100 852 -48 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
24,85% (2024: 45,7%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,02 (2024: 2,19)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
75,15% (2024: 54,42%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
17,44% (2024: 47,02%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
23,21% (2024: 86,39%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
25,33% (2024: 63,76%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PTP ENFORCEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GHEORGHIOIU GHEORGHE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025