Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

YTS-DENTAL VIEW PROGRESULUI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

YTS-DENTAL VIEW PROGRESULUI S.R.L. (CUI 39925142) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018013865402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale (cod CAEN 8691). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2,4 milioane RON, un profit net de 549.076 RON și un număr mediu de 10 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 15,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39925142
Nr. ORC
J2018013865402
EUID
ROONRC.J2018013865402
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Aviatorilor 63, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.435.622 RON
2025▲ 15,4%
Rezultat net
549.076 RON
2025▲ 13,3%
Angajați
10
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.435.622 549.076 166.202 176.647 465.020 478.406 10
2024 2.111.503 484.408 229.590 249.658 108.298 128.366 10
2023 1.847.184 270.960 744.262 336.308 125.012 -282.942 10
2022 1.724.420 136.266 1.079.480 373.665 151.621 -553.902 9
2021 1.308.287 -33.522 1.273.613 466.818 114.447 -692.348 9
2020 742.580 -224.377 1.383.385 571.278 153.281 -658.826 6
2019 238.217 -434.699 1.225.124 647.688 142.862 -434.449 3
2018 0 0 72.125 125 72.250 250 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
25,9% (2024: 64,14%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,86 (2024: 1,56)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
74,56% (2024: 35,86%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
85,57% (2024: 135,33%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
114,77% (2024: 377,36%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
22,54% (2024: 22,94%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre YTS-DENTAL VIEW PROGRESULUI S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: SHTEIFF TIBERIU (administrator), IACOB LAUR - ALEXANDRU (administrator), DOTAN SHULMAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.07.2026 Cod CAEN principal 8690 8691 ANAF
27.07.2026 Număr de înmatriculare J40/13865/2018 J2018013865402 ANAF