Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CHC CONSTANT INVEST S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

CHC CONSTANT INVEST S.R.L. (CUI 39927437) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018003329350 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (cod CAEN 4672). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 137.291 RON, o pierdere netă de 87.291 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 74,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
39927437
Nr. ORC
J2018003329350
EUID
ROONRC.J2018003329350
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. Take Ionescu 46B, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
137.291 RON
2025▼ 74,2%
Rezultat net
-87.291 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4672 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 10 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5610 Restaurante
Diviziunea 64 · Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii (1)
  • 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a.
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (1)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 137.291 -87.291 42.632 9.550 97.433 64.351 1
2024 532.778 14.229 64.893 22.207 194.329 151.643 1
2023 759.918 92.067 115.477 42.916 209.975 137.414 1
2022 410.240 42.870 60.072 23.045 82.374 45.347 1
2021 27.953 1.951 38.303 5.466 35.314 2.477 —
2020 — 65 5.936 560 5.902 526 0
2019 — 187 3.920 700 3.681 461 1
2018 — 74 585 700 159 274 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
39,85% (2024: 29,97%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,51 (2024: 3,34)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
60,15% (2024: 70,03%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-81,59% (2024: 6,57%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-135,65% (2024: 9,38%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-63,58% (2024: 2,67%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CHC CONSTANT INVEST S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CHIOSA IOANA ADINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025