Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

T M COMAUTO SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

T M COMAUTO SRL (CUI 3993634) este înmatriculată din 1993 cu număr ORC J12/2039/1993 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) — cod CAEN 4511, nomenclatorul CAEN Rev.2.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
3993634
Nr. ORC
J12/2039/1993
EUID
ROONRC.J12/2039/1993
Înmatriculată
33 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Miron Costin 2, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Secțiunea G · Diviziunea 45 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4690 Comerț cu ridicata nespecializat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4511), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (24) · CAEN Rev.2 · 7 diviziuni
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
  • 2363 Fabricarea betonului
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (2)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
  • 2363 Fabricarea betonului
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (14)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
  • 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5610 Restaurante
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Diviziunea 92 · Activități de jocuri de noroc și pariuri (1)
  • 9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018 și 2019. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 32.118 45.542 14.357 27.781 —
2024 0 0 32.118 45.542 14.357 27.781 —
2023 0 0 32.118 45.542 14.357 27.781 —
2022 0 0 32.118 45.542 14.357 27.781 —
2021 0 0 32.118 45.542 14.357 27.781 —
2020 0 0 32.118 45.542 14.357 27.781 —
2017 0 0 32.118 45.542 14.357 27.781 —
2016 0 0 32.118 45.542 14.357 27.781 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
53,62% (2024: 53,62%)
Datorii / Total active (total active: 59.899 RON)
Solvabilitate generală
1,86 (2024: 1,86)
Total active / Datorii (total active: 59.899 RON)
Autonomie financiară
46,38% (2024: 46,38%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 59.899 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 59.899 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre T M COMAUTO SRL

Reprezentantul firmei este: TOTH MARTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025