Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ETALENTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

ETALENTS S.R.L. (CUI 39998918) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018014756402 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 637.566 RON, un profit net de 429.144 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 181,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
39998918
Nr. ORC
J2018014756402
EUID
ROONRC.J2018014756402
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ticuş 3, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
637.566 RON
2025▲ 181,0%
Rezultat net
429.144 RON
2025▲ 259,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (9) · 5 diviziuni
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (2)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 637.566 429.144 522.737 184.605 764.504 429.384 1
2024 226.908 119.291 22.503 — 168.165 146.780 1
2023 292.073 -21.852 12.989 16.771 59.142 62.924 1
2022 290.806 -10.081 3.589 25.521 62.410 84.776 1
2021 255.324 4.157 56.193 34.271 116.343 94.857 1
2020 288.505 72.008 65.794 — 156.494 90.700 1
2019 295.635 20.320 55.466 — 74.158 18.692 1
2018 — -1.828 15.560 — 13.932 -1.628 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
55,08% (2024: 13,38%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,82 (2024: 7,47)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
45,24% (2024: 87,28%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
45,22% (2024: 70,94%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,94% (2024: 81,27%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
67,31% (2024: 52,57%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ETALENTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GRIGORE ELENA-OANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
03.08.2026 Cod CAEN principal 6201 6210 ANAF
03.08.2026 Număr de înmatriculare J40/14756/2018 J2018014756402 ANAF