Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TEARLESS STREET S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

TEARLESS STREET S.R.L. (CUI 40012462) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J12/4570/2019 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de design industrial și vestimentar (cod CAEN 7411). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 109.650 RON, un profit net de 7.287 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
40012462
Nr. ORC
J12/4570/2019
EUID
ROONRC.J12/4570/2019
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Traian Vuia 141C, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
109.650 RON
2025▼ 94,9%
Rezultat net
7.287 RON
2025▼ 99,4%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7411 Activități de design industrial și vestimentar
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7410 Activități de design specializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7411 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (12) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (1)
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 109.650 7.287 150.498 322 256.834 106.658 1
2024 2.140.581 1.244.875 78.248 744 1.322.619 1.245.115 1
2023 84.012 2.003 63.573 — 77.642 14.069 1
2022 60.055 1.977 41.915 — 53.982 12.067 1
2021 35.598 2.651 7.930 — 18.020 10.090 1
2020 30.252 7.025 29.635 — 37.074 7.439 1
2019 4.000 2.595 5.116 564 4.966 414 —
2018 — -2.381 3.600 564 855 -2.181 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
58,52% (2024: 5,91%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,71 (2024: 16,91)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
41,48% (2024: 94,09%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
2,83% (2024: 94,07%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
6,83% (2024: 99,98%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,65% (2024: 58,16%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TEARLESS STREET S.R.L.

Reprezentantul firmei este: DRAJAN LUIS-ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
04.10.2026 Cod CAEN principal 7410 7411 ANAF
04.10.2026 Număr de înmatriculare J12/4570/2019 J2019004570125 ANAF