Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DECARBONIZARE AUTO VÂLCEA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

DECARBONIZARE AUTO VÂLCEA S.R.L. (CUI 40030485) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J38/849/2018 și are sediul în Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală: Coafură și alte activități de înfrumusețare (cod CAEN 9602, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.210 RON și un profit net de 3.954 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 7,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40030485
Nr. ORC
J38/849/2018
EUID
ROONRC.J38/849/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Marin Preda 4, Mun. Râmnicu Vâlcea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
13.210 RON
2025▲ 7,3%
Rezultat net
3.954 RON
2025▲ 42,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 13.210 3.954 15.454 370 48.491 33.407 —
2024 12.310 2.781 19.143 370 48.226 29.453 —
2023 21.395 8.688 6.639 370 39.463 33.194 —
2022 24.640 17.714 376 370 24.512 24.506 —
2021 — 0 6.269 370 6.756 857 —
2020 — -10 6.269 370 6.756 857 —
2019 11.400 5.935 334 370 6.766 6.802 —
2018 2.500 667 6.853 370 7.350 867 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
31,63% (2024: 39,39%)
Datorii / Total active (total active: 48.861 RON)
Solvabilitate generală
3,16 (2024: 2,54)
Total active / Datorii (total active: 48.861 RON)
Autonomie financiară
68,37% (2024: 60,61%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 48.861 RON)
Rentabilitate active (ROA)
8,09% (2024: 5,72%)
Profit net / Total active (total active: 48.861 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,84% (2024: 9,44%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
29,93% (2024: 22,59%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DECARBONIZARE AUTO VÂLCEA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SITARU FLORIN-DORIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025