Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RITMOCARDIO PLUS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

RITMOCARDIO PLUS S.R.L. (CUI 40055510) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018004845129 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de asistență medicală specializată (cod CAEN 8622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 233.820 RON și un profit net de 11.479 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 40,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40055510
Nr. ORC
J2018004845129
EUID
ROONRC.J2018004845129
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pandurilor 12, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
233.820 RON
2025▲ 40,8%
Rezultat net
11.479 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8622 Activități de asistență medicală specializată
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8621 Activități de asistență medicală generală

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8622 — Activități de asistență medicală specializată). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (1)
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (4)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8623 Activități de asistență stomatologică
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 233.820 11.479 1.898 — 35.258 33.360 —
2024 166.007 -5.845 1.841 — 23.721 21.880 —
2023 159.767 12.067 4.157 — 41.882 37.725 —
2022 108.990 526 2.197 — 27.855 25.658 —
2021 151.718 24.892 14.223 — 39.355 25.132 —
2020 132.198 12.414 17.161 — 28.842 11.681 —
2019 137.134 14.354 14.065 — 27.646 13.581 —
2018 480 -973 1.414 — 641 -773 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5,38% (2024: 7,76%)
Datorii / Total active (total active: 35.258 RON)
Solvabilitate generală
18,58 (2024: 12,88)
Total active / Datorii (total active: 35.258 RON)
Autonomie financiară
94,62% (2024: 92,24%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 35.258 RON)
Rentabilitate active (ROA)
32,56% (2024: -24,64%)
Profit net / Total active (total active: 35.258 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
34,41% (2024: -26,71%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,91% (2024: -3,52%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RITMOCARDIO PLUS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: MARCHIȘ ALINA-IOANA (administrator), PUIU MIHAI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025