Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SANI CONSTRUCT INSTAL S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

SANI CONSTRUCT INSTAL S.R.L. (CUI 40070234) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/15594/2018 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 585 RON și un profit net de 243 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,2% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40070234
Nr. ORC
J40/15594/2018
EUID
ROONRC.J40/15594/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Vitan 229, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
585 RON
2023▼ 94,2% față de 2021
Rezultat net
243 RON
2023▼ 95,7% față de 2021
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4321 Lucrări de instalații electrice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 41 — 21.953 21.912 —
2024 — 0 41 — 21.953 21.912 —
2023 585 243 41 — 21.953 21.912 —
2022 — -2.228 0 — 21.669 21.669 —
2021 10.050 5.653 482 — 24.379 23.897 —
2020 11.000 -6.804 1.555 — 19.798 18.243 —
2019 20.000 17.915 1.660 — 26.707 25.047 —
2018 8.500 6.933 1.255 — 8.388 7.133 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2021)
Grad de îndatorare
0,19% (2021: 1,98%)
Datorii / Total active (total active: 21.953 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 21.953 RON)
Autonomie financiară
99,81% (2021: 98,02%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 21.953 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,11% (2021: 23,19%)
Profit net / Total active (total active: 21.953 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1,11% (2021: 23,66%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2021: 56,25%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SANI CONSTRUCT INSTAL S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POPESCU MARIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023