Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EXACT TERMOCONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

EXACT TERMOCONSTRUCT S.R.L. (CUI 40089318) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002926228 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 75.889 RON și o pierdere netă de 1.731 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 93,4% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40089318
Nr. ORC
J2018002926228
EUID
ROONRC.J2018002926228
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Primăverii 19B, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
75.889 RON
2023▼ 93,4%
Rezultat net
-1.731 RON
2023
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (12) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -23.382 0 — 141.877 141.877 —
2024 — -41.124 35.322 7.398 193.182 165.258 —
2023 75.889 -1.731 35.322 48.522 193.182 206.382 0
2022 1.152.508 225.643 43.430 89.645 161.898 208.113 7
2021 15.114 -32.872 163.074 124.397 52.147 -17.530 0
2020 48.820 -51.260 166.592 162.635 19.299 15.342 1
2019 362.084 66.402 247.563 122 314.043 66.602 4
2018 0 0 122 122 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
14,61% (2022: 17,27%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
6,84 (2022: 5,79)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
85,39% (2022: 82,73%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,72% (2022: 89,7%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,84% (2022: 108,42%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-2,28% (2022: 19,58%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EXACT TERMOCONSTRUCT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: MARDAR CRISTINEL-PETRU (administrator), ȚIFACHI COSTICĂ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023