Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DEDAL CONPREST S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

DEDAL CONPREST S.R.L. (CUI 40114420) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018015995408 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.881 RON și un profit net de 8.181 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 43,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
40114420
Nr. ORC
J2018015995408
EUID
ROONRC.J2018015995408
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Peneş Curcanul 14, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
25.881 RON
2025▲ 43,0%
Rezultat net
8.181 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (23) · 11 diviziuni
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2551 Acoperirea metalelor
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (4)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2551 Acoperirea metalelor
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 27 · Fabricarea echipamentelor electrice (1)
  • 2790 Fabricarea altor echipamente electrice
Diviziunea 28 · Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. (1)
  • 2829 Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (2)
  • 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 25.881 8.181 4.695 — 4.027 -668 —
2024 18.093 -3.073 9.899 — 1.050 -8.849 —
2023 12.000 -4.609 7.049 — 1.274 -5.775 —
2022 14.390 -4.211 2.404 — 1.238 -1.166 —
2021 14.002 2.366 736 — 3.780 3.044 —
2020 30.520 16.623 448 — 16.838 16.424 —
2019 22.800 3.156 4.262 0 3.894 -198 0
2018 2.000 -3.554 6.120 102 2.664 -3.354 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
116,59% (2024: 942,76%)
Datorii / Total active (total active: 4.027 RON)
Solvabilitate generală
0,86 (2024: 0,11)
Total active / Datorii (total active: 4.027 RON)
Autonomie financiară
-16,59% (2024: -842,76%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.027 RON)
Rentabilitate active (ROA)
203,15% (2024: -292,67%)
Profit net / Total active (total active: 4.027 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
31,61% (2024: -16,98%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DEDAL CONPREST S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: GURNUŢ LOREDANA (administrator), CHICHERNEA CIPRIAN CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
19.10.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF