Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AG CONINST MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

AG CONINST MANAGEMENT S.R.L. (CUI 40125038) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018000928396 și are sediul în Focșani, județul Vrancea. Activitatea principală: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (cod CAEN 2511). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 44.500 RON, un profit net de 856 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 11,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40125038
Nr. ORC
J2018000928396
EUID
ROONRC.J2018000928396
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Munteniei, Mun. Focşani Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
44.500 RON
2025▼ 11,0%
Rezultat net
856 RON
2025▼ 86,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Secțiunea C · Diviziunea 25 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 2 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 44.500 856 29.189 — 45.137 15.948 1
2024 50.000 6.100 20.504 — 35.596 15.092 1
2023 19.000 2.975 5.218 486 13.724 8.992 1
2022 15.000 4.300 2.778 486 8.309 6.017 1
2021 1.000 383 67 486 1.298 1.717 —
2020 — 0 38 — 1.372 1.334 —
2019 1.000 892 38 — 1.372 1.334 —
2018 250 242 8 — 450 442 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
64,67% (2024: 57,6%)
Datorii / Total active (total active: 45.137 RON)
Solvabilitate generală
1,55 (2024: 1,74)
Total active / Datorii (total active: 45.137 RON)
Autonomie financiară
35,33% (2024: 42,4%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 45.137 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,9% (2024: 17,14%)
Profit net / Total active (total active: 45.137 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
5,37% (2024: 40,42%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,92% (2024: 12,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AG CONINST MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GUZU ALINA-RALUCA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025