Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEAT MEDIA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

NEAT MEDIA S.R.L. (CUI 40134672) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002306039 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.600 RON și o pierdere netă de 14.607 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 39,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40134672
Nr. ORC
J2018002306039
EUID
ROONRC.J2018002306039
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Elie Radu 2, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
4.600 RON
2025▼ 39,0%
Rezultat net
-14.607 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (8) · 7 diviziuni
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (1)
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5819 Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 4.600 -14.607 7.132 8.918 62.441 64.227 —
2024 7.547 -10.405 193 8.918 70.110 78.835 —
2023 238.895 57.421 4.541 8.918 116.113 120.490 —
2022 60.329 46.529 3.505 — 66.574 63.069 —
2021 21.980 16.300 3.178 — 19.718 16.540 —
2020 51.560 56.381 58.340 — 58.580 240 —
2019 55.988 51.155 50.986 — 51.226 240 —
2018 4.275 -513 4.788 — 4.475 -313 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
9,99% (2024: 0,24%)
Datorii / Total active (total active: 71.359 RON)
Solvabilitate generală
10,01
Total active / Datorii (total active: 71.359 RON)
Autonomie financiară
90,01% (2024: 99,76%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 71.359 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-20,47% (2024: -13,17%)
Profit net / Total active (total active: 71.359 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-22,74% (2024: -13,2%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-317,54% (2024: -137,87%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEAT MEDIA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ONIȘCA RĂZVAN VALENTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.07.2026 Cod CAEN principal 6311 6210 ANAF