Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RALDAN CERAMIC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

RALDAN CERAMIC S.R.L. (CUI 40160175) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/16450/2018 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte lucrări de finisare (cod CAEN 4339, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 65.100 RON și un profit net de 20.065 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 49,3% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40160175
Nr. ORC
J40/16450/2018
EUID
ROONRC.J40/16450/2018
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Theodor Pallady 25, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
65.100 RON
2021▼ 49,3%
Rezultat net
20.065 RON
2021▼ 60,2%
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
4339 Alte lucrări de finisare
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2021
4339 Alte lucrări de finisare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 10.249 — 72.023 61.774 —
2024 — 0 10.249 — 72.023 61.774 —
2023 — -3.872 10.249 — 72.023 61.774 —
2022 — 0 10.249 3.872 72.023 65.646 —
2021 65.100 20.065 10.250 3.872 152.023 145.645 —
2020 128.365 50.455 14.017 3.872 135.725 125.580 1
2019 168.014 51.532 10.326 122 85.329 75.125 1
2018 32.581 23.393 3.965 122 27.436 23.593 1

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
6,57% (2020: 10,04%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
15,21 (2020: 9,96)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
93,43% (2020: 89,96%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
12,87% (2020: 36,14%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
13,78% (2020: 40,18%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
30,82% (2020: 39,31%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RALDAN CERAMIC S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TIMOFTICIUC VALENTIN-DAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021