Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INSTAL SERV DIRECT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

INSTAL SERV DIRECT S.R.L. (CUI 40160779) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002446292 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 35.000 RON și un profit net de 6.038 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 74,3% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40160779
Nr. ORC
J2018002446292
EUID
ROONRC.J2018002446292
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Bucureşti 6, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
35.000 RON
2024▼ 74,3% față de 2022
Rezultat net
6.038 RON
2024▼ 69,5% față de 2022
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · 2 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (7)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -600 137.457 — 245.463 108.006 —
2024 35.000 6.038 -33.407 — 75.199 108.606 —
2023 — 0 37.315 — 139.883 102.568 —
2022 136.232 19.769 37.315 — 139.883 102.568 —
2021 246.027 86.017 181.748 184 264.364 82.800 —
2020 549 -3.361 10.167 88 6.861 -3.218 1
2019 — -166 5.465 — 5.609 144 —
2018 5.500 110 5.465 166 5.609 310 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2022)
Grad de îndatorare
-44,42% (2022: 26,68%)
Datorii / Total active (total active: 75.199 RON)
Solvabilitate generală
— (2022: 3,75)
Total active / Datorii (total active: 75.199 RON)
Autonomie financiară
144,42% (2022: 73,32%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 75.199 RON)
Rentabilitate active (ROA)
8,03% (2022: 14,13%)
Profit net / Total active (total active: 75.199 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
5,56% (2022: 19,27%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
17,25% (2022: 14,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INSTAL SERV DIRECT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GHEORGHE VASILICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024