FEDAREX PRO S.R.L.
FEDAREX PRO S.R.L. (CUI 40195769) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J13/3380/2018 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 297.000 RON, un profit net de 12.578 RON și un număr mediu de 5 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (0,0%).
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 40195769
- Nr. ORC
- J13/3380/2018
- EUID
- ROONRC.J13/3380/2018
- Înmatriculată
- 7 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018–2020, 2023–2025) și ANAF (2021–2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 297.000 | 12.578 | 205.399 | 3.784 | 27.753 | -173.862 | 5 |
| 2024 | 297.000 | 12.578 | 205.399 | 3.784 | 27.753 | -173.862 | 5 |
| 2023 | 267.990 | -200.606 | 254.570 | 5.464 | 62.666 | -186.440 | 8 |
| 2022 | 297.496 | 1.036 | 28.007 | 5.464 | 36.708 | 14.165 | 6 |
| 2021 | 299.545 | -7.390 | 25.985 | 0 | 39.114 | 13.129 | 8 |
| 2020 | 299.005 | 24.813 | 32.494 | 67.062 | 41.349 | 20.519 | 7 |
| 2019 | 120.868 | -4.494 | 25.658 | 165.156 | 10.700 | -4.294 | 7 |
| 2018 | — | 0 | 190 | 186 | 204 | 200 | 0 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre FEDAREX PRO S.R.L.
Reprezentantul firmei este: ȚIGMEANU DRAGOȘ (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 20.10.2026 | Cod CAEN principal | 4120 | 4100 | ANAF |