Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TEMPO SUN B2B S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

TEMPO SUN B2B S.R.L. (CUI 40226326) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018017081406 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 432.704 RON și o pierdere netă de 35.483 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 24,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
40226326
Nr. ORC
J2018017081406
EUID
ROONRC.J2018017081406
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Odobeşti 4, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
432.704 RON
2025▼ 24,3%
Rezultat net
-35.483 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4791 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (17) · 9 diviziuni
  • 2740 Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 27 · Fabricarea echipamentelor electrice (1)
  • 2740 Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 432.704 -35.483 28.063 1.118 81.035 54.090 —
2024 571.326 33.355 57.163 1.118 182.462 126.417 1
2023 630.552 68.764 49.239 — 185.236 135.997 1
2022 371.767 42.768 42.409 — 109.642 67.233 1
2021 151.655 -23.515 41.427 — 125.864 84.437 —
2020 138.849 51.041 25.477 — 120.446 94.969 —
2019 298.157 25.104 19.309 — 63.237 43.928 1
2018 34.487 18.624 21.312 — 40.136 18.824 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
34,16% (2024: 31,14%)
Datorii / Total active (total active: 82.153 RON)
Solvabilitate generală
2,93 (2024: 3,21)
Total active / Datorii (total active: 82.153 RON)
Autonomie financiară
65,84% (2024: 68,86%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 82.153 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-43,19% (2024: 18,17%)
Profit net / Total active (total active: 82.153 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-65,6% (2024: 26,38%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-8,2% (2024: 5,84%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TEMPO SUN B2B S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ROMAN COSMIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025