Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAREŞ & SPĂLĂTORIE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

RAREŞ & SPĂLĂTORIE S.R.L. (CUI 40239920) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002033249 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 94.874 RON, un profit net de 10.892 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 12,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40239920
Nr. ORC
J2018002033249
EUID
ROONRC.J2018002033249
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Universităţii 20, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
94.874 RON
2025▲ 12,4%
Rezultat net
10.892 RON
2025
Angajați
1
2025▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 94.874 10.892 34.110 5.378 31.916 3.184 1
2024 84.442 -21.568 29.430 6.952 14.770 -7.708 2
2023 96.333 -55.743 27.350 8.527 32.683 13.860 3
2022 152.486 61.429 7.919 — 95.131 87.212 2
2021 103.397 25.262 3.206 — 67.937 64.731 2
2020 85.319 46.155 3.871 — 71.129 67.258 2
2019 87.212 20.903 9.549 — 30.652 21.103 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
91,46% (2024: 135,48%)
Datorii / Total active (total active: 37.294 RON)
Solvabilitate generală
1,09 (2024: 0,74)
Total active / Datorii (total active: 37.294 RON)
Autonomie financiară
8,54% (2024: -35,48%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 37.294 RON)
Rentabilitate active (ROA)
29,21% (2024: -99,29%)
Profit net / Total active (total active: 37.294 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
342,09%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
11,48% (2024: -25,54%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAREŞ & SPĂLĂTORIE S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: LUNG BRIGITTA ANDREA (administrator), LUNG RAREŞ-OVIDIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025