Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROTEKTOR MUCV PROGRES 2018 S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

PROTEKTOR MUCV PROGRES 2018 S.R.L. (CUI 40247337) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/11941/2024 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.361 RON și o pierdere netă de 21.371 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 63,7% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40247337
Nr. ORC
J40/11941/2024
EUID
ROONRC.J40/11941/2024
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Livezilor 77, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
11.361 RON
2022▼ 63,7%
Rezultat net
-21.371 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Secțiunea M · Diviziunea 70 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 143.050 7.714 403.510 268.174 —
2024 — -164 143.050 7.714 403.510 268.174 —
2023 — 0 143.350 7.714 403.974 268.338 —
2022 11.361 -21.371 143.350 7.714 403.974 268.338 —
2021 31.332 -33.031 140.574 8.486 421.797 289.709 1
2020 376.254 356.104 9.855 — 438.672 419.138 —
2019 65.144 62.835 1.955 — 64.990 63.035 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
34,82% (2021: 32,67%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,87 (2021: 3,06)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
65,18% (2021: 67,33%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-5,19% (2021: -7,68%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-7,96% (2021: -11,4%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-188,11% (2021: -105,42%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2021-2022

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROTEKTOR MUCV PROGRES 2018 S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CHISĂR ADRIAN-CAROL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022