Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MYRE COLOR STYLE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

MYRE COLOR STYLE S.R.L. (CUI 40257829) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018005324122 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 188.234 RON, un profit net de 474 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 17,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40257829
Nr. ORC
J2018005324122
EUID
ROONRC.J2018005324122
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Traian 69-71, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
188.234 RON
2025▼ 17,3%
Rezultat net
474 RON
2025▼ 90,8%
Angajați
1
2025▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 188.234 474 90.699 726 52.307 -37.666 1
2024 227.707 5.141 101.555 7.918 55.497 -38.140 2
2023 178.419 16.981 101.352 20.303 37.768 -43.281 1
2022 201.034 -4.777 107.264 30.087 23.259 -60.262 2
2021 178.242 10.368 107.489 38.268 30.023 -55.485 2
2020 118.758 -66.965 105.997 48.827 16.858 -65.853 3
2019 70.343 8.238 63.407 54.656 45.336 1.417 4
2018 — -7.021 14.000 — 7.179 -6.821 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
171,02% (2024: 160,14%)
Datorii / Total active (total active: 53.033 RON)
Solvabilitate generală
0,58 (2024: 0,62)
Total active / Datorii (total active: 53.033 RON)
Autonomie financiară
-71,02% (2024: -60,14%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 53.033 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,89% (2024: 8,11%)
Profit net / Total active (total active: 53.033 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,25% (2024: 2,26%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MYRE COLOR STYLE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VUG MIRELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025