Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

UP STRUCT STUDIO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

UP STRUCT STUDIO S.R.L. (CUI 40259110) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2023019834400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de arhitectură (cod CAEN 7111). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 491.109 RON, un profit net de 44.398 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 50,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
40259110
Nr. ORC
J2023019834400
EUID
ROONRC.J2023019834400
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Baicului 82, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
491.109 RON
2025▼ 50,6%
Rezultat net
44.398 RON
2025▼ 77,6%
Angajați
2
2025▼ 33,3%

Activitate

CAEN principal
7111 Activități de arhitectură
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7111 Activități de arhitectură

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 4 diviziuni
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7414 Alte activități de design specializat

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 491.109 44.398 84.506 15.636 113.508 44.638 2
2024 993.412 198.291 165.103 26.247 337.387 198.531 3
2023 396.843 70.090 33.198 17.702 153.300 137.804 3
2022 389.923 142.206 9.706 5.574 107.634 103.502 4
2021 194.183 59.202 46.739 49.883 7.775 -38.703 4
2020 9.371 -97.188 249.353 150.768 200.680 -97.905 3
2019 — -93 300 186 221 107 —
2018 — 0 300 279 221 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
65,44% (2024: 45,4%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,53 (2024: 2,2)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
34,56% (2024: 54,6%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
34,38% (2024: 54,53%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,46% (2024: 99,88%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,04% (2024: 19,96%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre UP STRUCT STUDIO S.R.L.

Reprezentantul firmei este: LAMEȘ MIHNEA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025