Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DRAWER STUDIO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

DRAWER STUDIO S.R.L. (CUI 40261498) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002094246 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Lucrări de tâmplărie și dulgherie (cod CAEN 4332). În 2022, firma a raportat o pierdere netă de 6.935 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40261498
Nr. ORC
J2018002094246
EUID
ROONRC.J2018002094246
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. George Coşbuc 9, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
—
2022
Rezultat net
-6.935 RON
2022
Angajați
0
2022

Activitate

CAEN principal
4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

În bilanțul pe 2022, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4332), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (17) · 9 diviziuni
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9013 Alte activități de creație artistică

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2023. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2023 — 0 3.657 135 31.377 27.855 —
2022 — -6.935 3.657 135 31.377 27.855 0
2021 5.770 210 4.795 5.008 34.577 34.790 —
2020 29.652 34.379 4.167 9.880 28.866 34.579 —
2019 27.133 20.100 405 135 20.570 20.300 —
2018 — 0 150 135 215 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
11,61% (2021: 12,11%)
Datorii / Total active (total active: 31.512 RON)
Solvabilitate generală
8,62 (2021: 8,26)
Total active / Datorii (total active: 31.512 RON)
Autonomie financiară
88,39% (2021: 87,89%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 31.512 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-22,01% (2021: 0,53%)
Profit net / Total active (total active: 31.512 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-24,9% (2021: 0,6%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2021: 3,64%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DRAWER STUDIO S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PTEANCU TUDOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
06.09.2026 Cod CAEN principal 6311 4332 ANAF
30.07.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
30.07.2026 Data reactivării — 25.06.2026 ANAF