Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SALFORIS BLUE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

SALFORIS BLUE S.R.L. (CUI 40276910) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018017572401 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 381.810 RON, un profit net de 53.208 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 91,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40276910
Nr. ORC
J2018017572401
EUID
ROONRC.J2018017572401
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Comandor Eugen Botez 6, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
381.810 RON
2025▲ 91,0%
Rezultat net
53.208 RON
2025▲ 26,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5320 Alte activități poștale și de curier

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9622 — Activități de tratament și înfrumusețare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (23) · 12 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (2)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (2)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9013 Alte activități de creație artistică
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 381.810 53.208 63.787 11.077 79.041 26.331 1
2024 199.854 42.033 53.198 13.050 13.271 -26.877 1
2023 65.763 -76.868 88.162 1.976 17.277 -68.909 1
2022 47.537 6.841 3.122 0 11.081 7.959 1
2021 0 -794 589 4 1.703 1.118 —
2020 159 -3.932 1 30 1.883 1.912 —
2019 15.074 3.310 160 56 5.948 5.844 —
2018 3.163 2.334 1.095 0 3.629 2.534 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
70,78% (2024: 202,11%)
Datorii / Total active (total active: 90.118 RON)
Solvabilitate generală
1,41 (2024: 0,49)
Total active / Datorii (total active: 90.118 RON)
Autonomie financiară
29,22% (2024: -102,11%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 90.118 RON)
Rentabilitate active (ROA)
59,04% (2024: 159,69%)
Profit net / Total active (total active: 90.118 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
202,07%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,94% (2024: 21,03%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SALFORIS BLUE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MITRICIOIU ŞTEFAN CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025