Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

OXIGEN SUITS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

OXIGEN SUITS S.R.L. (CUI 40286255) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J12/5398/2018 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Hoteluri și alte facilități de cazare similare (cod CAEN 5510). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.460 RON și un profit net de 3.270 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 92,3% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40286255
Nr. ORC
J12/5398/2018
EUID
ROONRC.J12/5398/2018
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vrăbiilor 5, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
3.460 RON
2022▼ 92,3%
Rezultat net
3.270 RON
2022
Angajați
0
2022

Activitate

CAEN principal
5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Secțiunea I · Diviziunea 55 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (2)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 71.126 100.828 15 30.336 —
2024 — 0 71.132 100.828 21 30.336 —
2023 — 0 71.132 100.828 21 30.336 —
2022 3.460 3.270 71.132 100.828 21 30.336 0
2021 44.931 -27.684 73.805 100.828 43 27.066 0
2020 11.480 -59.622 8.186 130.484 25.273 54.750 2
2019 85.720 54.682 11.239 31.004 224.078 114.372 1
2018 — -10 0 — 228.063 49.990 0

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
70,53% (2021: 73,17%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,42 (2021: 1,37)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
30,08% (2021: 26,83%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
3,24% (2021: -27,44%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
10,78% (2021: -102,28%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
94,51% (2021: -61,61%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre OXIGEN SUITS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: COȘCIUG ANDRIANA (administrator), RAD VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022