Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONCRET GLASS SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

CONCRET GLASS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40303216) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002704031 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (cod CAEN 2223). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 44.500 RON și un profit net de 6.503 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 67,9% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40303216
Nr. ORC
J2018002704031
EUID
ROONRC.J2018002704031
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Bascovului 4A, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
44.500 RON
2024▼ 67,9%
Rezultat net
6.503 RON
2024▼ 86,3%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Secțiunea C · Diviziunea 22 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · 4 diviziuni
  • 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 22 · Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice (1)
  • 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (2)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4391 Activități de zidărie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -26.744 7.060 15.765 60.774 69.479 —
2024 44.500 6.503 673 33.956 62.940 96.223 —
2023 138.595 47.539 169.550 69.396 123.362 200 2
2022 198.000 9.595 177.729 110.585 131.542 200 5
2021 270.000 21.392 274.131 151.775 227.943 200 6
2020 244.500 35.430 217.757 192.964 171.570 200 5
2019 0 -10.150 257.150 109.241 323.637 -10.522 0

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0,69% (2023: 87,96%)
Datorii / Total active (total active: 96.896 RON)
Solvabilitate generală
— (2023: 1,14)
Total active / Datorii (total active: 96.896 RON)
Autonomie financiară
99,31% (2023: 0,1%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 96.896 RON)
Rentabilitate active (ROA)
6,71% (2023: 24,66%)
Profit net / Total active (total active: 96.896 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
6,76%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,61% (2023: 34,3%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONCRET GLASS SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TUDOR NICUŞOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024