RS GLORY RESIDENCE S.R.L.
RS GLORY RESIDENCE S.R.L. (CUI 40319891) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018002237245 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2022, firma a raportat o pierdere netă de 348 RON.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 40319891
- Nr. ORC
- J2018002237245
- EUID
- ROONRC.J2018002237245
- Înmatriculată
- 7 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
În bilanțul pe 2022, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4100), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7413 Activități de design de interior
- 7414 Alte activități de design specializat
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
- 8110 Activități de servicii suport combinate
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8123 Alte activități de curățenie
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -15.551 | 747.940 | 607.299 | 16.203 | -124.438 | — |
| 2024 | — | -151 | 120.621 | 97.408 | 1.934 | -21.279 | — |
| 2023 | — | -88 | 120.621 | 84.432 | 2.085 | -34.104 | — |
| 2022 | 0 | -348 | 121.985 | 84.432 | 15.398 | -22.155 | — |
| 2021 | 5.714 | -3.682 | 121.985 | 84.432 | 15.746 | -21.807 | 0 |
| 2020 | 17.143 | 200 | 122.387 | 87.676 | 12.753 | -18.124 | — |
| 2019 | 8.571 | -18.724 | 121.869 | 97.408 | 6.137 | -18.324 | — |
| 2018 | — | 0 | 0 | — | 200 | 200 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2021)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Pierderi consecutive 2021-2022
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre RS GLORY RESIDENCE S.R.L.
Reprezentantul firmei este: SCRINIC ROSTISLAV (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .