Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ATELIER DEEVA BEAUTY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

ATELIER DEEVA BEAUTY S.R.L. (CUI 40331925) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018005484129 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 38.749 RON și un profit net de 279 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 20,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40331925
Nr. ORC
J2018005484129
EUID
ROONRC.J2018005484129
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bistriţei 83, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
38.749 RON
2025▼ 20,1%
Rezultat net
279 RON
2025▼ 94,5%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.2)
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice (CAEN Rev.2)
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
  • 5590 Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
  • 8292 Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2020, 2023–2025) și ANAF (2021–2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 38.749 279 17.445 — 80.707 63.262 —
2024 48.504 5.110 17.110 — 80.092 62.982 —
2023 36.568 4.936 25.450 — 83.323 57.873 —
2022 30.012 8.397 32.106 0 85.043 52.937 0
2021 2.780 -28.462 24.181 0 68.721 44.540 0
2020 55.000 33.838 24.905 — 97.908 73.003 —
2019 228.569 38.965 19.480 952 57.568 39.165 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
21,62% (2024: 21,36%)
Datorii / Total active (total active: 80.707 RON)
Solvabilitate generală
4,63 (2024: 4,68)
Total active / Datorii (total active: 80.707 RON)
Autonomie financiară
78,38% (2024: 78,64%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 80.707 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,35% (2024: 6,38%)
Profit net / Total active (total active: 80.707 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,44% (2024: 8,11%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,72% (2024: 10,54%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ATELIER DEEVA BEAUTY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CUTUȘ CLAUDIA MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
13.08.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF