Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VELVET & BRASS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

VELVET & BRASS S.R.L. (CUI 40332130) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/22317/2021 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de arhitectură (cod CAEN 7111). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 50 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40332130
Nr. ORC
J40/22317/2021
EUID
ROONRC.J40/22317/2021
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Petru Rareş 12, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
—
2025
Rezultat net
-50 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
7111 Activități de arhitectură
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7410 Activități de design specializat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (7111), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -50 270 — 48.050 47.780 0
2024 — -31 270 — 48.100 47.830 0
2023 — -52 496 — 48.357 47.861 0
2022 52.881 47.838 496 — 48.409 47.913 0
2021 — 0 125 — 200 75 0
2020 — 0 125 — 200 75 0
2019 — -125 125 — 200 75 —
2018 — 0 125 125 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0,56% (2024: 0,56%)
Datorii / Total active (total active: 48.050 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 48.050 RON)
Autonomie financiară
99,44% (2024: 99,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 48.050 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-0,1% (2024: -0,06%)
Profit net / Total active (total active: 48.050 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,1% (2024: -0,06%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VELVET & BRASS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: CHIRIŢOIU ANDREI-GABRIEL (administrator), ALIOANI RĂZVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025