Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BEMIZU SINERGY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

BEMIZU SINERGY S.R.L. (CUI 40345971) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018004683354 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.163 RON și o pierdere netă de 11.181 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 87,2% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40345971
Nr. ORC
J2018004683354
EUID
ROONRC.J2018004683354
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Johann Heinrich Pestalozzi 20, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
4.163 RON
2022▼ 87,2%
Rezultat net
-11.181 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (2)
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 34.640 625 238 -33.777 —
2024 — 0 34.640 625 238 -33.777 —
2023 — 0 34.640 625 238 -33.777 —
2022 4.163 -11.181 34.681 625 237 -33.819 —
2021 32.554 -23.038 24.442 625 1.179 -22.638 2

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
— (2021: 1.354,88%)
Datorii / Total active (total active: 862 RON)
Solvabilitate generală
0,02 (2021: 0,07)
Total active / Datorii (total active: 862 RON)
Autonomie financiară
— (2021: -1.254,88%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 862 RON)
Rentabilitate active (ROA)
— (2021: -1.277,05%)
Profit net / Total active (total active: 862 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-268,58% (2021: -70,77%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2021-2022
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BEMIZU SINERGY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ION LIONARDI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022