SCA GROUP RARFLO S.R.L.
SCA GROUP RARFLO S.R.L. (CUI 40472789) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2020000471268 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Alte activități recreative și distractive (cod CAEN 9329). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 199.984 RON, un profit net de 6.309 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 22,5% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 40472789
- Nr. ORC
- J2020000471268
- EUID
- ROONRC.J2020000471268
- Înmatriculată
- 7 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
- 7911 Activități ale agențiilor turistice
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5590 Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 199.984 | 6.309 | 10.308 | 77.887 | 15.853 | 28.769 | 1 |
| 2024 | 258.029 | 56.212 | 4.583 | 102.069 | 17.507 | 22.460 | 1 |
| 2023 | 199.141 | 66.797 | 58.336 | 127.569 | 17.001 | -33.752 | 2 |
| 2022 | 286.719 | -32.196 | 132.208 | 165.803 | 9.097 | -100.550 | 3 |
| 2021 | 97.853 | -50.144 | 117.549 | 169.418 | 37.281 | -68.353 | 2 |
| 2020 | — | -18.609 | 221.718 | 185.069 | 213.753 | -18.209 | 3 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre SCA GROUP RARFLO S.R.L.
Reprezentantul firmei este: COJOC ANDREEA-MARIA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 27.07.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 27.04.2020 | Transfer (sosire) din 26.06.2026 | ANAF |
| 27.07.2026 | Data stării juridice | 27.04.2020 | 26.06.2026 | ANAF |
| 27.07.2026 | Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice | ANAF |