Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VALANDELECTRIC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

VALANDELECTRIC S.R.L. (CUI 40522313) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J40/1027/2019 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.250 RON și o pierdere netă de 1.009 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 97,0% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40522313
Nr. ORC
J40/1027/2019
EUID
ROONRC.J40/1027/2019
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Frt. Ion Iovan 1A, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
1.250 RON
2022▼ 97,0%
Rezultat net
-1.009 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4321 Lucrări de instalații electrice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -50 200 — 96.441 96.241 —
2024 — 0 200 — 120.491 120.291 —
2023 — -400 200 — 120.491 120.291 —
2022 1.250 -1.009 6.723 — 93.989 87.266 —
2021 42.221 37.924 6.159 — 126.434 120.275 —
2020 49.500 45.228 3.892 — 86.243 82.351 —
2019 41.170 36.923 1.864 — 38.987 37.123 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
7,15% (2021: 4,87%)
Datorii / Total active (total active: 93.989 RON)
Solvabilitate generală
13,98 (2021: 20,53)
Total active / Datorii (total active: 93.989 RON)
Autonomie financiară
92,85% (2021: 95,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 93.989 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-1,07% (2021: 30%)
Profit net / Total active (total active: 93.989 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-1,16% (2021: 31,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-80,72% (2021: 89,82%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VALANDELECTRIC S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PĂȘĂLAN MARIUS-FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022